Zajmujemy się produkcją konstrukcji i elementów metalowych o szerokim przeznaczeniu, głównie ze stali nierdzewnej, jak i zwykłej malowanej na dowolny kolor RAL. 

Specjalizujemy się w konstrukcjach balustrad, także zintegrowanych z oświetleniem, konstrukcjach schodów, elementach wyposażenia wnętrz i elementach małej architektury. 

Produkujemy również bramy i ogrodzenia. Jesteśmy również w stanie wykonać oprawy oświetleniowe pod indywidualne zamówienia. 

Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Nidzicy, w województwie warmińsko-mazurskim, zaś biuro handlowe w centrum Warszawy.

Zlecenia wykonujemy na podstawie indywidualnych projektów naszych Klientów lub według własnych koncepcji. Montaż wykonywany jest przez naszych wykwalifikowanych pracowników na terenie kraju jak i za granicą. 

Zapraszamy architektów, projektantów i biura projektowe do współpracy.

 

Stadion LEGII w Warszawie Candelux "... Polecamy firmę NIDAMET Sp. z o.o. jako rzetelnego i solidnego partnera, którego cechuje dobra o ...
Candelux
KARMAR S.A. - Gdański Park Naukowo - Techninczny " ... Wszystkie prace zostały wykonane estetycznie i fachowo, zgodnie z dokumentacją technniczn ...
KARMAR S.A.
Naszym zdaniem profesjonalna firma na rynku...   złożona z profesjonalistów, którzy doskonale wywiązują sie z powierzonych im zad ...
Krzysztof Drumiński»więcej rekomendacji
 © Nidamet Sp. z o.o. | projekt: 2code